Club du Bouvier des Flandres
CLUNY 19 & 20 september 1998

38e Nationale d'Elevage et de Championat CACs


Laat in september 1998 reden we een kleine 800 km naar het zuiden. Het doel was Cluny, een klein provinciestadje met een rijke historie, maar de reden was de 38e kampioensclubmatch van de franse bouvierclub. Zaterdag waren de werkwedstrijden, zondag de show. Het zou een meer als geweldig weekend worden, niet alleen vanwege de uitslagen van zowel show als werken, maar we zouden daar Conchita Valenti ontmoeten tijdens het buffet van de club en daar de basis leggen van een samenwerking van nu al meer als 12 jaar.
keurmeesters:
Classes ouverte,Travail, Champion Males Mr.Dambrain (Belgique)
Classes ouverte, Travail, Champion Femelles Dr.Jausseran (France)
Classe jeune Males et Femelles Mr. Romano
Classe Baby,Debutant,Veteran,Confirmation Dr. Le Lann
Concours Ring 1-2-3 et Brevet Mr.Mazzega


Samedi 19 September


Brevet de chien de defense:














Malko du Gaillec, zv Brasil Donna van t Hangijzer











M'BRASIL DU GAILLEC,
zv Hosky lio de Marvelyse












Ixia de la Lampe Sud,
dv Brasil Donna van t Hangijzer













Leader de la Lampe Sud











Napko de la Lampe Sud,
kleinzoon van Brasil












Hosky Lio de Marvelyse











Links: Molly du Gaillec,
kleindochter van Brasil









Lorelei de Marvelyse
dv Hosky lio de Marvelyse

1. MALKO DU GAILLEC 99,50 %

(Brasil Donna van 't Hangijzer/Idem du Gaillec) Prod:Y.Elliot Prop G.Le Cloarec

Ring 1:
1. M'BRASIL DU GAILLEC 193/200

(Hosky Lio de Marvelyse/Idem du Gaillec) Prod.Y Elliot Prop J Fauveau

Ring 2:
1.Ixia de la Lampe Sud Ch.France 241,80/300

(Brasil Donna van 't Hangijzer/Girl de la Lampe Sud) Prod G Duhamel Prop Loubry

Ring 3:
1.Jacou des Tourbieres D'Alliacum 351,17/400

(Toby Pacha van de Statorhof/Fina du Bas Berry Prod. G Dupuis, Prop. Mr.Lefranc


Dimanche 20 Septembre


Males

Open Classe Males

1. Leader de la Lampe Sud Nano de la Chausse Romaine/Girl de la Lampe Sud mr Duhamel Coquet Clemence
2. Mercure du fond de la Besace Soudart de la Thudinie/Jade du fond de la Besace Mr Dumortier Loriau Maillard
3. Molosse du Clos de la Luette Farouk des Trois Bouteiles/Gerka d.l. Plaine des Flandres Nicolas Nicolas
4. Neron de Kerdrean Leonard Du manoir des Cerberes/Hardie du Gaillec Le Maitre Milcendeau


Classe Travail Males

1. M'Brasil du Gaillec Hosky Lio de Marvelyse/Idem du Gaillec Y.Elliot J.Fauveau
2. Malko du Gaillec Brasil Donna van 't Hangijzer/Idem du Gaillec Y.Elliot G.Lecloarec
3. Darwin vom Silberhaus Duke vd Pappelranch/Mabell des Surveillants Dusling Facchinetti
4. Look du Clos de la Luette Farouk des Trois Bouteilles/Gerka de la Plaine des Flandres Nicolas Delage


Classe Jeune Males

1. Napko de la Lampe Sud Hyaco de la Lampe Sud/Ice de la Lampe Sud G Duhamel Kaminski
2. Nippos du Clos de la Luette Farouk des Trois Bouteilles/??? Nicolas Mme Dumont
3. Niepce du Manoir des Cerberes Soprano de la Thudinie/Pilat de la Thudinie Vrignon Vrignon
4. Nash du Fond de la besace Soudhart de la Thudinie/Hasty des Chenes de la Lampe Nord Dumortier Gengembre


Classe Champion Males

1. Hosky Lio de Marvelyse Brasil Donna van 't hangijzer/Lio de la Thudinie Maury-Gable Wim Boer
2. Ivanhoe de la Plaine des Flandres Khane Iranice van Rovika/Ebene de la Plaine des Flandres Romano Parent


Classe Debutants Males

1. Narbonne du Clos du Bruaysis Joujou du Clos du Bruaysis/Moly du Clos du Bruaysis Hecquet Pugliese
2. Necker de la Nostalgie des Beffrois Lord de la Plaine des Flandres/Hyene de la Dullague Kranklader Brondeau
3. Nils de la Velerie Toby Pachja van de Statorhof/Gypsy de la Lampe Sud Caporal Caporal
4. Norman de la Cite des Chiens Malt de la Cite des Chiens/Lorraine de la Firmvert Debost Necout

Femelles


Classe Ouvert Femelles

1. Luxe de la Plaine des Flandres Heros de la Plaine des Flandres/Dathena Cristal van Marjons Romano Georges
2. Molly du Gaillec Jim du Gaillec/Jamie du Gaillec Y Elliot Mme Bouvier
3. Lorelei de Marvelyse Hosky Lio de Marvelyse/Etna de Marvelyse Maury-Gable Maury-Gable
4. Minerve de Firmvert Belou de Firmvert/Douce Oya de Firmvert Beraud Beraud

Femelles Classe Travail

1. Whassa Ita Dasilva Jolyn de Dasilva/Atra de Maloa Valenti Valenti
2. Lorka de Kerdrean Iggins du Gaillec/Hardi du Gaillec Le Maitre Piniarski
3. Laisa du Val de Roquepertuse Foehn of the Tescoe Valley/Hyppy de Firmvert Lagnie Lagnie
4. Ixia de la Lampe Sud Brasil Donna van t Hangijzer/Girl de la Lampe Sud Duhamel Loubry

Femelles Classe Jeune

1. Nomee du Clos de la Luette Farouk des Trois Bouteilles/Lea des Troisbouteilles Nicolas Nicolas
2. Nouk de la Lampe Sud Homard de la lampe Sud/Ixia de la Lampe Sud Duhamel Duhamel
3. Nann de la Lampe Sud Homard de la Lampe Sud/Ixia de la Lampe Sud Duhamel Loubry
4 Nanou des Trois Bouteilles Khane Iranice van Rovika/Jumpy des Trois Bouteilles Mme Dupuis Francia Mme Dupuis Francia

Femelles Classe Champion

1. Honeydue dei Grandi Saggi Gork de Marvelyse/Quenille de la Thudinie Magnetti Allevamento
2. Joya Dasilva Full de Lordship's/Atra de Maloa Valenti Valenti Ibanez

Femelles Classe Debutants

1. Nouk de la Velerie Toby Pacja van de Statorhof/Gipsy de la Lampe Sud Caporal Caporal
2. Nahbi de la Velerie Toby Pachja van de Statorhof/Gipsy de la Lampe Sud Caporal Gazzo
3. Nymphe des Trois Bouteilles Khane Iranice van Rovika/Isere des Trois Bouteilles Dupuis Dupuis


CAC MALES

Leader de la Lampe Sud

Classe Ouverte

R.CACs Males

M'Brasil du Gaillec

Classe Travail

Meilleur/Best Male

Napko de la Lampe Sud

Classe Jeune

CACs

Luxe de la Plaine des Flandres

classe ouverte

res.CACs

Whassa Ita de Dasilva

classe Travail

Meilleure/Best Femelle

Nomee du Clos de la Luette

Classe jeune


BEST IN SHOW:
NAPKO DE LA LAMPE SUD